Back Βρίσκεστε εδώ: Δήμος Παγγαίου - Επίσημος Διαδικτυακός Τόπος ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ - ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ Υπαγωγή των πολιτών των Τοπικών Κοινοτήτων Κοκκινοχώματος και Αμισιανών στις υπηρεσίες του ΟΑΕΔ Ελευθερούπολης

Υπεύθυνη Γραφείου Τύπου :Αναστασία Θεοδοσίου
E-mail: grafeiotupou@dimospaggaiou.gr

Ελευθερούπολη, 23.01.15

Κατόπιν συντονισμού και υλοποίησης των απαραίτητων ενεργειών από μέρους του δήμου Παγγαίου και των αρμόδιων υπηρεσιών, ικανοποιήθηκε, πλέον, ένα χρόνιο αίτημα των κατοίκων των Τοπικών Κοινοτήτων Κοκκινοχώματος και Αμισιανών, οι οποίοι στο εξής θα υπάγονται και θα εξυπηρετούνται από τις υπηρεσίες του ΟΑΕΔ Ελευθερούπολης και όχι από την αντίστοιχες υπηρεσίες του ΟΑΕΔ Καβάλας. Ο δήμος Παγγαίου ευχαριστεί θερμά όλους όσους συνέβαλλαν στην πραγματοποίηση αυτού του στόχου και ιδιαίτερα τη Διεύθυνση Συντονισμού και Ανάπτυξης του Δικτύου Υπηρεσιών Απασχόλησης του ΟΑΕΔ.