Back Βρίσκεστε εδώ: Δήμος Παγγαίου - Επίσημος Διαδικτυακός Τόπος ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ - ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΓΕΝΙΚΕΣ Αιτήσεις για την παραχώρηση εκθεσιακού χώρου στο κτίριο του πρώην Τελωνείου Νέας Περάμου

Γίνεται γνωστό προς όλους τους ενδιαφερομένους ότι από τις 20 Μαρτίου και μέχρι τις 21 Απριλίου 2017, θα γίνονται δεκτές αιτήσεις για την παραχώρηση εκθεσιακού χώρου στο κτίριο του πρώην Τελωνείου Νέας Περάμου. Οι αιτήσεις θα υποβάλλονται στο Δήμο Παγγαίου.
Σημειώνεται ότι ο χώρος θα διατίθεται για χρονικό διάστημα μιας εβδομάδας και σε καμία περίπτωση περισσότερο.
Υπογραμμίζεται, τέλος, ότι θα τηρηθεί αυστηρή σειρά προτεραιότητας με βάση την ημερομηνία υποβολής της αίτησης.