Back Βρίσκεστε εδώ: Δήμος Παγγαίου - Επίσημος Διαδικτυακός Τόπος ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ - ΠΡΟΚΗΡΥΞΕΙΣ ΓΕΝΙΚΕΣ Λειτουργία Φιλαρμονικών, Δήμο Παγγαίου

Λειτουργία Φιλαρμονικών, Δήμο Παγγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Όλοι γνωρίζουμε πως διανύουμε μια ιδιαίτερη εποχή, που επηρεάζει σε μέγιστο βαθμό την καθημερινότητα όλων μας. Λαμβάνοντας υπόψη τα μέτρα προστασίας την περασμένη περίοδο αναστείλαμε την λειτουργία των Τμημάτων Φιλαρμονικής, στο πλαίσιο της προστασίας όλων των δημοτών. Στο διάστημα που πέρασε προετοιμαστήκαμε και πλέον σχεδιάζουμε την επαναλειτουργία των τμημάτων των Φιλαρμονικών, λαμβάνοντας υπόψη τις οδηγίες που έχουν δοθεί και ισχύουν σύμφωνα με το ΦΕΚ Β 3958/15-9-2020, δημιουργώντας ασφαλές περιβάλλον για όλους.

Οι εγγραφές θα ξεκινήσουν τη Δευτέρα 5 Οκτωβρίου.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να απευθύνεστε στους δασκάλους των Φιλαρμονικών:

Α) Ελευθερούπολης, κ. Ιωάννη Κολοκοτρώνη, τηλ .: 6907871693

Β) Ν. Περάμου, κ.  Ιωάννη Στογιάννη, τηλ.: 6977616527